Do prania tapicerki wykorzystujemy najlepsze na rynku urządzenia piorące Santoemma oraz agregat parowy Astra Steamer. Parametry i innowacyjne rozwiązania techniczne naszych maszyn przy zastosowaniu najwyższej jakości chemii pozwalają uzyskać doskonałe efekty czyszczenia i krótszy czas schnięcia w porównaniu z konkurencją. Stawiamy na profesjonalizm, dbając o czas i pieniądze naszych klientów. Dlatego w zależności od stopnia i charakteru zabrudzeń tapicerki, stosujemy optymalne techniki prania – pianową, wodną lub parową. Naszym podstawowym detergentem piorącym jest niezawodny ValetPRO Heavy Duty Carpet Cleaner. Nasze studio posiada centralne, miejskie ogrzewanie, które zimą umożliwia w ciągu kilku godzin pełne wyschnięcie tapicerki!

Nasza pianownica – Santoemma Sabrina Foam Light

Zalety Sabriny Foam Light: bardzo krótki czas schnięcia; tapicerka jest całkowicie sucha w 30 minut. W odróżnieniu od zwykłych roztworów chemicznych, piana nie penetruje w głąb tapicerki lecz działa na powierzchni, gdzie występuje brud. Umożliwia to doskonałe rezultaty podczas suszenia, jak i czyszczenia. Zaczynając od czyszczenia siedzenia kierowcy, pozwalamy na jego całkowite wyschnięcie podczas doprowadzania do czystości innych elementów samochodu. Zatem kierowca może z niego bez obaw korzystać natychmiast po zakończeniu prac czystościowych.

Na pełne pranie tapicerki składa się:

  • czyszczenie podsufitki (bez ryzyka odklejenia),
  • pranie tapicerki boczków drzwi i klapy bagażnika,
  • pranie siedzeń i tylnej kanapy,
  • pranie zagłówków,
  • pranie podłogi,
  • pranie dywaników,
  • pranie tapicerki bagażnika.  
Nasz ekstraktor wodny – Santoemma Sabrina

Ekstrakcja wodna sprawdza się przy mocniejszych zabrudzeniach tapicerki, gdzie zachodzi potrzeba zastosowania większej ilości medium płuczącego. Duże ciśnienie ciepłego detergentu w połączeniu z najnowszym systemem odsysania wilgoci High Waterlift gwarantuje bardzo efektywny proces prania z minimalnym ryzykiem konieczności wykonania poprawek.

Kiedy fotele, kanapa i dywaniki są już wyschnięte, warto zabezpieczyć je specjalnym impregnatem. Chroni on powierzchnie przed ponownym wnikaniem brudu i wilgoci. Zabezpiecza także przed szkodliwym działaniem promieni UV i blaknięciem materiału.

Zapraszamy wszystkich na skorzystanie z usług prania tapicerki w naszej firmie. Mimo iż proces wykonujemy bardzo starannie, przy użyciu najlepszych środków chemicznych, usługa nie jest droższa niż u konkurencji. Dlaczego? Ponieważ wieloletnie doświadczenie w detailingu aut pozwoliło nam zoptymalizować proces prania pod każdym względem, co przekłada się również na atrakcyjną cenę usługi.